Co robimy?

Tworzymy produkty chemii budowlanej takie jak:
  • piany
  • pianokleje
  • uszczelniacze (na różnych bazach)
  • kleje (na różnych bazach)
  • produkty do hydroizolacji
  • produkty komplementarne

Znajdziesz u nas piany, piano-kleje, uszczelniacze, kleje, produkty do hydroizolacji oraz wiele innych. Sprawdzone na wielu rynkach produkty mogą być teraz dostępne pod Twoją marką. Możesz liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy – począwszy od wyboru produktu aż po dostawę zamówienia. Jeśli masz pomysł na zupełnie nowy produkt z potencjałem sprzedażowym, pomożemy Ci go wyprodukować.

Co zyskasz dzięki współpracy z Private Label?

PRACA Z DOŚWIADCZONYM MIĘDZYNARODOWYM PARTNEREM

Chemią budowlaną zajmujemy się od 1992 roku. Mamy 17 zakładów produkcyjnych w 9 krajach na świecie – Polsce, Rumunii, Hiszpanii i we Włoszech, Brazylii, Korei Południowej, Chinach,Turcji i Kazachstanie

Skorzystaj z naszego globalnego doświadczenia i zasięgu działalności – możemy produkować dla Ciebie w dowolnej z naszych fabryk, by uzyskać największą efektywność

PRODUKTY SKROJONE NA MIARĘ

Rozumiemy, że każdy klient ma inne wymagania i potrzeby, dlatego dążymy do jak najlepszego wsparcia Twojego biznesu. Doświadczony zespół Private Labels pomoże Ci na wszystkich etapach realizacji projektu – od wyboru produktu, poprzez przygotowanie etykiety aż po dostawę.

GWARANCJA JAKOŚCI

Wysokie standardy jakości są dla nas priorytetem. Nad ich zapewnieniem czuwa Selena Labs, nasz nowoczesny ośrodek badawczy oraz Działy Kontroli Jakości w poszczególnych zakładach produkcyjnych.

Dodatkowo, dostarczymy Ci niezbędną dokumentację techniczną, a także pomożemy w uzyskaniu wymaganych na różnych rynkach certyfikatów.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Mamy zasięg globalny, ale działamy lokalnie i jesteśmy blisko Ciebie, kiedy tylko nas potrzebujesz. Oznacza to, że możesz liczyć na szybką komunikację z przydzielonym opiekunem i na bieżąco omawiać z nim wszelkie wątpliwości.

Dla Twojej wygody otrzymasz też dostęp do portalu, w którym m.in. sprawnie i wygodnie zarządzisz  zamówieniami, sprawdzisz czas i postęp realizacji zamówienia oraz dokumentację techniczną. Zobaczysz również wizualizację produktów z możliwością wykorzystania grafik na swojej stronie internetowej, katalogu i innych materiałach marketingowych.

JESTEŚMY EKOFRIENDLY

Jako czołowy producent chemii budowlanej na świecie mamy świadomość globalnych wyzwań środowiskowych. Systematycznie prowadzimy działania mające minimalizować szkodliwy wpływ na środowisko naturalne. Jest to na przykład racjonalne gospodarowanie surowcami, wymiana maszyn na nowocześniejsze, wymiana oświetlenia w fabrykach, prowadzenie racjnonalnej gospodarki odpadami i znacznie więcej.

Obsługa end to end

Obsługa end to end
Formalności dotyczące sprzedaży
Obsługa end to end
Certyfikaty
Obsługa end to end
Produkt
Obsługa end to end
Etykieta
Obsługa end to end
Dokumentacja techniczna