Cena jest ustalana indywidualnie, ponieważ zależy od wszystkich parametrów Twojego zamówienia. Odezwij się do nas a szczegółową ofertę otrzymasz w ciągu zaledwie kilku dni.

MOQ jest różna dla różnych produktów i może wynosić od 1 do 5 palet. Szczegółowe informacje otrzymasz od managera sprzedaży – skontaktuj się z nami.

Jest to uzależnione od rodzaju opakowania dla produktu, projektu graficznego i wyboru technologii druku. Szczegółowe informacje otrzymasz od managera sprzedaży – skontaktuj się z nami.

Czas realizacji zamówienia standardowo wynosi 21 dni roboczych od dnia potwierdzenia zamówienia. W sytuacji, gdy dopiero rozpoczynamy współpracę i nie ma jeszcze gotowych opakowań/etykiet, lub pojawia się konieczność wprowadzenia zmian do istniejących już etykiet/opakowania, termin realizacji zamówienia jest określany indywidualnie.

Dostępne są różne warianty dostaw, zarówno na warunkach EXW/FCA z odbiorem zamówień z magazynów w naszych zakładach produkcyjnych, z naszego magazynu centralnego, jak i na warunkach DAP/DAT z dostawą do wybranego przez klienta miejsca. Na każdym etapie możemy pomóc w organizacji transportu.